czwartek, 11 października 2012

Dress, check, tartan...


I'm wearing:
dress - second hand (gina tricot)
shoes - Deichmann
bag - CCC
belt - second hand
 
Mój stosunek do kratki jest raczej sceptyczny. Mam w szafie tylko jedną rzecz zdobioną tym wzorem, a i jej nie noszę powalająco często. Kupiłam ją cała zachwycona formą, kształtem i kolorami. Okazała się jednak nie za wygodna i chyba to jest główny powód, dla którego rzadko się na nią decyduję stając rano przed otwartą szafą. I kolejna kwestia: krata podoba mi się o wiele bardziej na innych niż na mnie. 


 I've got only one check thing in my closet (it's a dress). I've bought it because of beautiful colours and shape. However I don't wear it often. Firstly, the dress is uncomfortable. Secondly, I think check and tartan are beautiful but other people look better than me in these patterns.  


Kolekcje projektantów pokazane na ostatnich tygodniach mody w Paryżu, Londynie, Mediolanie czy Nowym Jorku przekonują mnie, że krata wciąż jest w modzie. I to w najróżniejszych wersjach oraz zestawieniach kolorystycznych. Ja wybrałabym tę od Sportmax i Chanel. (Gdyby tylko okazały się wygodne i tanie.)

After watching the last fashion weeks shows (Milan, Paris, London or New York), I think check is still fashionable. Which one would you like to wear?
 

1 komentarz: