wtorek, 12 kwietnia 2011

Piorun w miotłę strzelił!

Od niejednej osoby słyszałam już, że Natura doskonale wie, co dla nas najlepsze i z tego właśnie powodu jednym daje włosy kręcone, innym proste, jednym niebieskie oczy, innym piwne... Ja dostałam włosy cienkie, płasko przylegające do głowy, prościutkie. Nawet w najbardziej dżdżysty dzień, jaki potrafię sobie wyobrazić, pozostają one nienaruszone w swej drutowatości. I w związku z tym zawsze marzyłam o lokach.To nie jest trwała ondulacja, o nie. To najzwyklejsze ślimaczki - świderki domowej roboty. Przyznam, że czuję się trochę dziwnie z taką burzą włosów i już w połowie dnia mam ochotę ją zmoczyć: niech wyschnie i się wyprostuje, jak to ma w zwyczaju. Oczywiście tylko tak myślę, a nie robię, bo wiem, że mając znów proste włosy, czułabym się jak wymoczek (lub nudna, wiecznie napięta uczennica - prymuska).
Nie jestem przekonana co do tego, że Natura wie najlepiej. Nie uważam, że krzywdę sobie robią ci, którzy próbują ją poprawiać. Zawsze warto próbować, bo to może zaowocować miłym odkryciem. Albo przynajmniej zabiciem rutyny.

10 komentarzy:

 1. Tak wyglądasz naprawdę pięknie! No i świetna marynarka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. love the shoulder detail!

  -COSMICaroline
  www.COSMICaroline.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam cały czas ten sam kolor. ;}

  OdpowiedzUsuń
 4. amazing photos!you look stunning!

  OdpowiedzUsuń
 5. ach te naramienniki! :)

  Pozdrawiam,
  http://rudsini.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie się efekt bardzo podoba:) tak to już jest, ci którzy mają proste chcą kręcone, a ci, którzy kręcone proste, natura kobiet się nigdy nie zmieni:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładnie :)
  Ja mam proste - i nigdy nie chciałam mieć kręconych...

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam DOKŁADNIE to samo w z włosami! Też proste jak drut, ewentualnie wygięte zupełnie tak jak NIE chcę! Świetnie wyglądasz w kręconych :) Ja sobie czasem kręcę lokówką, ale to za długo trwa, więc tylko od święta, albo warkoczykami - to już dużo prostsze i częstsze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, jeśli masz ochotę wygrać zestaw biżuterii H&M to zapraszam na mojego bloga, gdzie organizuję konkurs :)
  www.annabartosik.blogspot.com

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń