niedziela, 2 stycznia 2011

Filmowe szaleństwo (przebrania chętnie sprzedam)

Imprezy przebierane mają jedną wielką zaletę: już na wejściu jest zabawnie, co ośmiela wszystkich nieśmiałych i bardzo zwiększa szanse na to, że zabawnie będzie do końca.


Czy rozpoznajecie tę postać? Zakładam, że wszystkim fanom Heatha Ledgera, komiksów z Batmanem i miłośnikom kina akcji wystarczy pierwszy rzut oka. Niezorientowanych natomiast odsyłam tutaj.
Przebranie Jokera stworzyłam dla mojego Narzeczonego specjalnie na tematyczny bal sylwestrowy. Wszystkie ubrania, za wyjątkiem skarpetek i butów, kupiłam w taniej odzieży. Nie trzeba było długo szukać, co bardzo mnie cieszy, jednak nie obyło się bez maszyny do szycia.


Moje przebranie natomiast pochodzi z przepięknego musicalu pt. "Chicago". Dokładne źródło inspiracji znajdziecie tutaj.10 komentarzy:

 1. NO nie, przebranie narzeczonego zwaliło mnie z nóg!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Boskie przebranie, zwłaszcza Twojego narzeczonego ;) Jednak sporo osób witało Nowy Rok w przebraniu, nie spodziewałam się tego w sumie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow! amazing :) oboje wyglądacie czadowo a makijaż Michała wymiata ;] przy okazji serdecznie gratuluję obojgu narzeczonym ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wcześniej - Joker wymiata i powala...
  Gratulacje za tak udane łowy lumpeksowe i stylizację która zaskutkowała nieprzeciętnie realistycznym efektem.
  Aż mnie ciary przeszły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oba przebrania super, ale narzeczony mnie powalił, tzn. jego przebranie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy stroj/kostium narzeczonego jest wciaz do kupienia?:)

  OdpowiedzUsuń